• Z pomocą czworonożnym przyjaciołom

• W dniu dzisiejszym uczennice naszej szkoły pod opieką pani Anny Palmowskiej gościły w schronisku "Psie Pole" w Racławicach. Wizyta była ukoronowaniem akcji zbiórki karmy i innych potrzebnych rzeczy dla podopiecznych racławickiego schroniska.

Chcieliśmy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wzięli udział w zbiórce.

• Zabawa karnawałowa w naszej szkole

• W czwartek, 16 lutego, uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w zorganizowanej przez klase VI zabawie karnawałowej. Hasło przewodnie tegorocznej zabawy brzmiało "Karnawał w klimacie lat 80-tych i 90-tych".

Zabawa była bardzo udana, do czego przyczynili się uczniowie klasy VI wraz ze swoja wychowawczynia oraz rodzice, którym należą sie serdeczne podziękowania za przygotowanie poczęstunku oraz pomoc w organizacji zabawy.

• WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

• Dnia 14 lutego 2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia, kilka dni wcześniej wrzucali walentynkowe kartki do specjalnie przygotowanej na tę okazję skrzynki. Następnie – Walentynkowy Listonosz – rozdawał pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy życzeń byli mile zaskoczeni.

Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym.

Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.