Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Rodzinny. Akademię przygotowali uczniowie klas I–III, którzy zaprezentowali piękny program artystyczny.
Po występach odbyły się gry i zabawy dla dzieci oraz rodziców. Prowadziły je Amelia, Kalina i Zuzanna z klasy VIII. Wszyscy świetnie się bawili i spędzili miło czas w rodzinnej atmosferze.
